تبلیغات
امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) - آخرین دیدار رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت دهم با امام خامنه ای

امام خامنه ای ( مد ظله العالی )
 
بشکست اگر دل من، به فدای چشم مستت-سرخمٌ می سلامت، شکند اگر سبویی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پنجمین روز از ماه مبارك رمضان در دیدار رئیس‌جمهور و هیأت وزیران، كار و تلاش شبانه روزی و بسیار پرحجم، و برجسته كردن شعارهای انقلاب در عرصه‌های داخل و خارج را از ویژگیهای تحسین‌برانگیز دولت خواندند و از زحمات و تلاشهای آقای احمدی‌نژاد و همكاران وی صمیمانه قدردانی كردند.
ایشان گزارشهای اعضای دولت در این جلسه را، نمایی از كارها و خدمات انجام شده خواندند و افزودند: لازم است این گزارشها به اطلاع مردم برسد.
رهبر انقلاب با اشاره به تلاش برخی مخالفین، رسانه‌های خارجی و برخی‌ها در داخل برای نادیده گرفتن تلاشهای دولت افزودند: بعضی حتی كارهای ملموس دولت را نیز انكار می كنند اما مهم این است كه تلاشها و زحمات انجام شده در فضای عمومی كشور بیان و ثبت شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با یادآوری كارهای خوب و تلاشهای شبانه‌روزی دولت خاطرنشان كردند: در ۸ سال اخیر همه احساس و درك كردند كه رئیس‌جمهور محترم و همكاران ایشان، با تحمل سختی‌ها، نسبت به همه دولتها و دوره‌های دیگر، كارهای بسیار پرحجم و پرشتابی انجام می دهند كه این واقعیت، نكته برجسته و قابل تقدیری است.
رهبر انقلاب با اشاره به خودداری دولت از استفاده از امتیازات «مسئولان دیگر كشورها» تأكید كردند: بی‌اعتنایی به امتیازات، كار بی وقفه و خودداری از آسودگی و استراحت، امتیاز بزرگ این دولت است و همه كسانی كه در صدد قضاوت هستند باید به این نكات با ارزش توجه كنند.

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: رمضان، دیدار، دولت دهم، آخرین دیدار، امام خامنه ای،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 تیر 1392 توسط م. سلمان
تمامی حقوق مطالب برای امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) محفوظ می باشد